Organisatie

Voorzitters

Gert van Dalen

Voorzitter voetbal
voorzitter@dvsa.nl
06-49179480

Jeroen Bode

Voorzitter korfbal
j.bode@hemurenge.nl
06-11866436

Rolf Hopman

Voorzitter osv Amerongen
voorzitter@osvamerongen.nl
06-55166606

Bestuur osv Amerongen

Rolf Hopman

Voorzitter
voorzitter@osvamerongen.nl
06-55166606

Jeroen Bode

Secretaris
secretaris@osvamerongen.nl
06-11866436

Michiel Balk

Penningmeester Voetbal
penningmeester@dvsa.nl
06-11362332

Richard Legemaat

Bestuurslid bestuurslid@osvamerongen.nl 06-18500563

René van den Hengel

Penningmeester korfbal penningmeester@hemurenge.nl

Wedstrijdsecretariaat

DVSA Martijn Baars wedstrijdsecretariaat@dvsa.nl
Hemur Enge Annette Vermeer wedstrijdsecretariaat@hemurenge.nl
VVH Carolien Lagerwey carolien_lagerweij@hotmail.com

Hemur Enge

Jeugd-TC

Contact: jtc@hemurenge.nl
Lisanne Bode
Gert Jan Kroeze
Erwin Reede

Jeugd-Activiteiten

Contact: jeugdcommissie@hemurenge.nl
Miranda de Vries
Marion Vonk

​Kascontrole

Diane Putman
René Cornelisse

Grote Club Actie

Diane Putman

DVSA

Technische-Commissie

Voorzitter TC senioren André Hartmans tc-senioren@dvsa.nl
Voorzitter TC jeugdzaken Eddy van Dijk tc-jeugd@dvsa.nl
Assistent TC jeugdzaken Jasper Gelissen jasperbianca@ziggo.nl
Coördinator mini’s Joost Loggers
Coördinator Onderbouw Eddy van Dijk tc-jeugd@dvsa.nl
Coördinator Middenbouw Cees van Swieten ceesjr1980@gmail.com
Coördinator Bovenbouw Cees van Swieten ceesjr1980@gmail.com
Coördinator Voetbal H1 Adriaan van Viegen

Jeugd-activiteiten mini's t/m JO14

Voorzitter Esther van Dijk ledenadministratie@dvsa.nl
Algemeen lid Bianca Gelissen
Algemeen lid Judith van Essen
Algemeen lid Malou Elzenaar

Sponsorcommissie

Administratie Administrator kantoor sponsoren@dvsa.nl
Algemeen lid Ardré Hartmans sponsoren@dvsa.nl
Algemeen lid Ellen Kuipers
Algemeen lid Michiel Balk

Keeperstrainer

Keeperstrainer Erwin Brienesse erwin.brienesse@hotmail.com

Ledenadministratie

Administrateur Esther van Dijk ledenadministratie@dvsa.nl

Kantinebeheer

Beheerder Gert van Dalen manager@osvamerongen.nl

Activiteiten

Activiteiten senioren Vacant
TIFO DVSA Joerie ten Hoeve

Grote Club Actie & Rabobank actie

Coördinator Diana Brienesse das.brienesse@gmail.com

Belijning & terreinonderhoud

CoördinatorJasper Gilessenjasperbianca@ziggo.nl
Belijning & OnderhoudCees de Wit06-13441541

Materiaalbeheer

Beheerder Martijn Baars info@dvsa.nl

Kledingbeheer

Beheerder Diana Brienesse das.brienesse@gmail.com
Wasbeheer H1 & H2 Cees de Wit

Planning vrijwilligers

Coördinator Mandy Legemaat
Coördinator Diana Brienesse das.brienesse@gmail.com

Schoonmaak

Beheer Monique Dragan

Website

Webmaster, FB, Twitter Jeroen Bode secretaris@osvamerongen.nl

Toernooien

Coördinator Vacant toernooien@dvsa.nl

Overige

Veiligheidspersoon Chris de Rooy

VVH

Bestuur

Voorzitter Vacant vvh@osvamerongen.nl
Wasbeheer Vacant