Organisatie

Bestuur osv Amerongen

Rolf Hopman

Voorzitter
voorzitter@osvamerongen.nl
06-55166606

Jeroen Bode

Secretaris
secretaris@osvamerongen.nl
06-11866436 

Michiel Balk

Penningmeester
penningmeester@osvamerongen.nl
06-11362332

Diana Brienesse

René Nell

Korfbal
hemurenge@osvamerongen.nl
06-30273385 

Ondersteuning

Financiën

Ondersteuning Wim Henzen
Administratie Gerrie Gregoor

Commissies

Hemur Enge

Jeugd-Activiteiten

Contact: jeugdcommissie@hemurenge.nl
Wim Martijn Hilligehekken
Tim van Mourik
Lisanne Bode
Judith Heikamp
Erwin Reede

Jeugd-TC

Contact: jtc@hemurenge.nl
Lisanne Bode
Diane Putman
René Cornelisse

​Kascontrole

Diane Putman
René Cornelisse

Grote Club Actie

Diane Putman
Theo Berkhof

Sinterklaas

Contact: info@sintheuvelrug.nl
Website: www.sintheuvelrug.nl
Jeroen de Vries
Miranda de Vries
Marion Vonk
Bas Mooren

DVSA

Jeugd-Commissie

Coördinator jeugd Vacant jeugd@dvsa.nl
Voetbaltechnische zaken Eddy van Dijk tc-jeugd@dvsa.nl
Ass. Voetbaltechnische zaken Jasper Gelissen

Senioren-commissie

Voetbaltechnische zaken algemeen Rolf Hopman voorzitter@dvsa.nl
Voetbaltechnische zaken algemeen André Hartmans tc-senioren@dvsa.nl
Voetbaltechnische zaken heren Vacant

Sponsorcommissie

Administratie Administrator kantoor sponsoren@dvsa.nl
Algemeen lid Gerrit van der Pest sponsoren@dvsa.nl
Algemeen lid Ardré Hartmans sponsoren@dvsa.nl
Algemeen lid Vacant

Keeperstrainer

Keeperstrainer Erwin Brienesse erwin.brienesse@hotmail.com

Ledenadministratie

Administrateur Esther van Dijk ledenadministratie@dvsa.nl

Kantinebeheer

Beheerder Diana Brienesse
Beheerder Rolf Hopman voorzitter@dvsa.nl

Activiteiten

Activiteiten senioren Yoni van Aagten
TIFO DVSA Joerie ten Hoeve
Activiteiten jeugd Diana Brienesse

Grote Club Actie & Rabobank actie

Coördinator Diana Brienesse

Onderhoud

Coördinator Jasper Gelissen jasperbianca@ziggo.nl

Belijning & consul

Belijning Vacant
Consul Vacant

Materiaalbeheer

Beheerder Martijn Baars info@dvsa.nl

Kledingbeheer

Beheerder Lydia Puijk kledingdvsa@gmail.com

Planning vrijwilligers

Coördinator Ruth Mauritz vrijwilligers@dvsa.nl

Website

Webmaster, FB, Twitter Vacant webmaster@dvsa.nl

Toernooien

Coördinator Vacant toernooien@dvsa.nl

VVH

Senioren-commissie

Voetbaltechnische zaken algemeen Rolf Hopman voorzitter@dvsa.nl
Voetbaltechnische zaken dames Esther Brouwer vvh@osvamerongen.nl